عنوان The Evil Within 2 با رزولوشن ۴K روی اکس وان اکس اجرا خواهد شد

[ad_1]

اینطور که به نظر می‌رسد تبلیغات بزرگ‌ترین دشمن ناشران نرم افزاری است. چندی پیش یک بنر تبلیغاتی جدید در وب‌سایت معتبر ردیت (reddit) منتشر شد که حاوی نام The Evil Within 2 و لینکی برای پیش خرید این بازی بود. اکنون اما خبرهای مهیج تری از این عنوان به گوش رسیده است. در ادامه با کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

قسمت اول The Evil Within در اولین نگاه مانند یک عنوان اکشن پلیسی عادی شروع می‌شد.کارآگاه سباستین کاستلانوس و همکارش، در حال بررسی صحنه یک قتل عام فجیع، با یک نیروی مرموز و قدرتمند مواجه می‌شوند. پس از دیدن صحنه کشته شدن فجیع همکارش، سباستین به کمین افتاده و بیهوش می‌شود. هنگامی که او بیدار می‌شود، خود را در یک دنیای آشفته می‌بیند که در آن موجودات مخوفی در میان مردگان سرگردانند. سباستین در مواجهه با شیاطینی غیر قابل تصور و مبارزه برای بقا، به دنبال یک سفر ترسناک و در ادامه به دنبال کشف اسرار پس پرده این دنیا می‌رود.

پیش بینی می‌شود Evil Within 2 ادامه داستان سباستین باشد. البته تا قبل از تایید رسمی توسط کمپانی نمیتوان ۱۰۰ درصد از این موضوع اطمینان داشت ولی با توجه به افشاهای پی در پی از این عنوان میتوان کمی قاطع‌تر در مورد خط داستانی قسمت دوم آن صحبت کرد.

هرچند لینک پیش خرید این بازی در ردیت تا به امروز قابل استفاده نبوده، اما صفحه رسمی اکس باکس وان بازی Evil Within 2 در خبری اعلام کرد که این بازی با رزولوشن ۴K در اکس باکس وان اکس اجرا خواهد شد. مشخص نیست که این قابلیت به صورت بومی برای بازی ساخته خواهد شد یا از تکنولوژی CheckerBoard استفاده می‌کند، اما عرضه نسخه ۴K بازی تایید شده است.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ تیم کافه اکس باکس وینفون امیدوار است از این خبر لذت برده باشید.


سیّد محمّد نصری

Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *