شایعه تأخیر در تولید انبوه آیفون 8 و دو آیفون جدید دیگر

[ad_1]

هم رسان: گوشی جدید آیفون 8 در شهریور ماه رونمایی خواهد شد. اپل احتمالاً در این ماه از دو گوشی جدید دیگر با نام های آیفون 7S و آیفون 7S Plus نیز رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، پیش از این در شایعات مختلف شنیدیم که ممکن است تولید آیفون 8 به تعویق بیفتد و حالا گزارش جدیدی منتشر شده که ادعا می کند تولید هر سه گوشی جدید آیفون به تأخیر افتاده است.
این در حالی است که گزارش های قبلی حکایت از آغاز تولید انبوه دستگاه های جدید آیفون داشتند اما در این گزارش گفته شده نرخ بازده دو کارخانه اصلی تولید این گوشی ها (ODM) – فاکس کان الکترونیک و پگاترون – هنوز به تعدادی که تعیین کننده تولید انبوه باشد، نرسیده اند.

 آیفون 8ظاهراً شرکت فاکس کان عهده دار تولید اکثر گوشی های جدید آیفون 8 است و شرکت های پگاترون و ویسترون دو گوشی دیگر آیفون را تولید خواهند کرد.
شرکت فاکس کان حدود 95 درصد سفارش های مربوط به مدل های OLED و تعداد کمی از مدل های 4.7 و 5.5 اینچی را تولید خواهد کرد و شرکت پگاترون 65 درصد مدل های 4.7 اینچی آیفون 7s و تعداد کمی از مدل های OLED را تولید خواهد کرد. ویسترون نیز تولید مدل های 5.5 اینچی را بر عهده خواهد داشت.
البته مطالب مذکور در حد یک شایعه است و به احتمال زیاد طبق برنامه ریزی اپل شاهد رونمایی سه گوشی جدید آیفون در شهریور ماه خواهیم بود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *