رفع مشکل Phone Number Flood در هنگام عضویت در تلگرام

[ad_1]

رفع مشکل Phone Number Flood

آموزش رفع ارور Phone Number Flood در تلگرام

امروزه در تلگرام همه با خطای Phone Number Flood مواجه میشوند که سایت فور موبایل برای دوستان عزیز یک راه حل مناسبی پیدا کرده پس با آموزش رفع مشکل Phone Number Flood تلگرام همراه باشید.که این مشکل بعد از حذف اکانت خود در تلگرام مواجه میشوند که خود سازنده تلگرام در این مورد گفته که بعد از گذشت زمان این مشکل به طور خودکار حل میشود پس با ما بروز باشید.

رفع مشکل Phone Number Flood در هنگام عضویت در تلگرام

در این زمان کاربران بعد از دیلیت اکانت تلگرام در حساب کاربری خود با خطای عضویت phone number flood مواجه میشوند و اینجاست که تلگرام به این رفتار شما واکنش نشان داده و حساب کاربری موجود در تلگرام شما را به مدتی فاقد دسترسی میکند و این محدودیت دسترسی ممکن است مدت ها زمان ببرد پس صبور باشید.

و در تلگرام flood به معنای طغیان هست که تلگرام آن را در داخل یک ارور خود به کاربر برده است که برای کاربران عزیز محدودیت گزاشته شده است آموزش رو طبق تصویر زیر دنبال کنید.

برای رفع مشکل phone number flood میتونین از خط دیگری که تابحال در آن داخل تلگرام وارد نشده اید استفاده کنید و ما آموزش تغییر شماره تلفن رو در پایین آموزش داده ایم مارا دنبال کنید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام 

ابتدا وارد تلگرام شده و از منو چپ در بالا ۳ تا خط هست کلیک کنید.و بعد بر روی گزینه setting فشار دهید.

و در مرحله بعد بر روی شماره تلفن خود phone فشار دهید.

و بعد از فشار دادن تصویری که در پایین میبینید گزینه CHANGE NUMBER فشار دهید تا بتونین شماره تلفن خود را در تلگرام عوض کرده و مشکل phone number flood رو رفع کنین.

همیشه برای دریافت آخرین نسخه برنامه و بازی ها و آموزش مسنجر ها فور موبایل رو دنبال کنید.

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *