اپل ایموجی های جدید برای iOS 11 و macOS منتشر کرد

[ad_1]

هم رسان: واقعا کسی وجود دارد که این شکلک های کوچک و زیبا را دوست نداشته باشد، شکلک هایی که اگر کلمات قاصر از بیان احساسات باشند، به خوبی آنها را به مخاطب القاء می کنند. اپل تصاویری از مجموعه جدید ایموجی ها را برای iOS 11 منتشر کرده است و قرار است این به روزرسانی میان افزاری در پاییز در اختیار همه قرار بگیرد. اپل اعلام کرده است که این ایموجی ها بر روی پلتفرم های macOS و watchOS نیز در اواخر سال موجود خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اپل این ایموجی های جدید را در یادبود “روز جهانی ایموجی” رونمایی کرد. شاید تعجب کنید اما این موضوع واقعیت دارد. به تازگی یک روز بین المللی مخصوص برای ایموجی ها در نظر گرفته شده است که گویای اهمیت و محبوبیت زیاد این شکلک های زیبا است.
از نظر ظاهری این ایموجی ها نمونه ای از استاندارد یونیکد 10 هستند و تعداد آنها 56 عدد است. تولید کنندگان بر اساس طراحی های خودشان ایموجی های مختلف را ایجاد می کنند، اما در یونیکد طراحی ایموجی جدید بر اساس کاراکتر ایموجی، تصمیم گیری می شود.

این ایموجی های جدید شامل یک صورتک با یک عینک یک چشمی، ساندویچ، یک صورت دیوانه، یک سر در حال انفجار و غیره هستند. در این مجموعه حتی ایموجی هایی برای خون آشام، پری دریایی، اِلف(موجود خیالی)، جِن و زامبی دیده می شود.
اپل هنوز اعلام نکرده است که دقیقا در چه زمانی این ایموجی ها برای iOS 11 منتشر خواهد شد اما منطقی است که انتظار داشته باشیم این ایموجی ها همراه با این سیستم عامل عرضه شوند و در نتیجه این ایموجی ها در پاییز سال جاری در دسترس علاقمندان خواهد بود.در مورد سیستم عامل macOS High Sierra نیز همین احتمال وجود دارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *