اپل امسال از iPhone SE جدید رونمایی نمی کند

[ad_1]

هم رسان: iPhone SE یکی از گوشی های بسیار محبوب شرکت اپل است که سال گذشته رونمایی شد و حالا به نظر می رسد امسال این گوشی به روزرسانی نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، اپل هیچ برنامه ای برای رونمایی از یک iPhone SE جدید در سال جاری ندارد زیرا این شرکت تمام توجه خود را بر آیفون 8 و گوشی های دیگر خود متمرکز کرده است.
بنابراین ظاهراً باید منتظر به روزرسانی این گوشی در سال آینده باشیم. به احتمال زیاد شرکت فروش این گوشی را مجدداً شروع خواهد کرد زیرا این گوشی از محبوبیت زیادی برخوردار است.
به تازگی اپل تولید گوشی هایی را در هندوستان آغاز کرده است و در نتیجه احتمال کنار گذاشتن این گوشی خیلی کم است و شک داریم در سال 2018 جایگزینی برای این گوشی در نظر گرفته شود.

انتظار می رود اپل گوشی های جدید خود را در سال جاری رونمایی کند. این گوشی ها شامل آیفون 8 است که با توجه به مشخصات و ویژگی های رده بالای خود، در رده پرچمداران قرار خواهد گرفت. دو گوشی دیگر آیفون 7S و 7S Plus هستند که هر یک از این گوشی ها در مقایسه با مدل های موجود با طراحی متفاوتی به بازار خواهد آمد.
پیش بینی می شود اپل گوشی های جدید خود را در شهریور ماه رونمایی کند. البته شایعات اخیر حاکی است ممکن است این اتفاق با کمی تأخیر همراه باشد و در آبان ماه شاهد این گوشی ها باشیم. به محض کسب اطلاعات جدید درباره زمان دقیق به روزرسانی iPhone SE با شما در میان خواهیم گذاشت.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *